Projekt baneru reklamowego - dlaczego warto zdecydować się na ten nośnik?

Damian Ziółkowski 2022-11-26 0 komentarzy
Wpis

Tradycyjne nośniki reklamowe w dalszym ciągu cieszą się sporym zainteresowaniem u przedsiębiorców planujących inwestycję w skuteczne działania promocyjne. Składają się na nie banery, zaliczane do reklamy wielkoformatowej, spotykanej w centrach ruchliwych miast, przykładowo w pobliżu rond czy przystanków komunikacji miejskiej. Znajdują zastosowanie w wielu kampaniach i odnajdują się w każdej branży. Interesują się nimi między innymi właściciele obiektów noclegowych, chcący ułatwić gościom dojazd, jak i osoby prowadzące lokale gastronomiczne, sklepy spożywcze lub salony fryzjerskie. To świetna alternatywa dla plakatów, które niejednokrotnie pozostają niezauważone przez przechodniów.

Komunikaty prezentowane na opisywanych nośnikach są widoczne niezależnie od pory dnia lub nocy, ponieważ mogą być podświetlane energooszczędnym oświetleniem LED. Występują w wersji jedno- lub dwustronnej i są produkowane z materiałów niepodatnych na działanie wilgoci. Nie niszczą się one pod wpływem ujemnych temperatur i nie tracą intensywnych kolorów w trakcie słonecznych dni, dzięki czemu odbiorcy nie mają problemów z odczytywaniem naniesionych treści. Firmą podejmującą się projektowania banerów jest agencja DBA.

Każdy projekt baneru reklamowego, jakim zajmują się specjaliści, jest poprzedzony poznaniem potrzeb klientów oraz efektu, jaki chcą uzyskać. Współpracują oni zarówno z właścicielami dużych firm, jak i osobami prowadzącymi start-upy, które są zainteresowane tradycyjną formą promocji. Banery dają szansę reklamowania wydarzeń, takich jak festiwale muzyczne lub maratony sportowe, wyborów samorządowych, usług lub produktów. Niekiedy informują o nadchodzących promocjach lub wejściu na rynek danej marki.

Wpis okazał się przydatny? Zostaw komentarz!