Jaka firma poleca solidne i atrakcyjne cenowo maszyny rozlewające?

Przemysław Laskowski 2022-08-22 0 komentarzy
Wpis

Poszukując nowoczesnych urządzeń do linii produkcyjnych działających w zakładach wytwarzających płynne artykuły pakowane w butelki, warto dokładnie rozejrzeć się w ofercie rynkowej. Jest to branża, w której panuje spora konkurencja, więc z pewnością uda się znaleźć sprzęt idealnie dopasowany do oczekiwań i specyfiki działalności producenta.

Od wielu lat działa w branży producent i dystrybutor maszyn zaprojektowanych zgodnie z potrzebami rynku i oczekiwaniami klientów. Jest to firma Dozownice.pl wykorzystująca w produkcji innowacyjne technologie, dlatego jego urządzenia cieszą się powodzeniem nie tylko w kraju, ale i na rynkach innych krajów europejskich. Na szczególną uwagę zasługują maszyny rozlewające, dostępne w różnych wersjach. Przedsiębiorstwo to ma w sprzedaży dozownice manualne, ale dużo większą popularnością cieszą się dozownice półautomatyczne i automatyczne. Wśród półautomatycznego sprzętu dostępne są dozownice:

  • mas rzadkich i gęstych, podawanych od góry,
  • mas płynnych i półpłynnych, zaciąganych ze zbiornika umieszczonego na posadzce.

Wśród tych drugich można znaleźć mnóstwo maszyn pneumatycznych, jedno-, dwu- i czterotłokowych. Są to urządzenia z certyfikatami, dopuszczone do użytku w całej UE.

Jeśli chodzi o automatyczne maszyny rozlewające, to są one dostępne w wielu modelach. Są one do nabycia zarówno pojedynczo, jak i w całych liniach. W sprzedaży jest też automatyczna linia dozująco-zakręcająca, z 4 głowicami nalewającymi i systemem tłokowym o wydajności do 1800 butelek na godzinę.

Wpis okazał się przydatny? Zostaw komentarz!