Jaka firma jest w Polsce przedstawicielem marki Bonfiglioli?

Aleksandra Pawlak 2022-11-05 0 komentarzy
Wpis

Zapotrzebowanie na nowe technologie w Polsce jest dostrzegalne między innymi w sektorach, których podstawą jest efektywna produkcja. Wdrażanie innowacji w tym zakresie pozwala na poprawę osiąganych wyników oraz zwiększenie zysków. Polscy przedsiębiorcy starają się nawiązać współpracę z zagranicznymi firmami proponującymi wysokojakościowe i przydatne rozwiązania. Sporym problemem jest kwestia komunikacji, zwłaszcza przedstawienia przez odbiorcę jego oczekiwań. Sposobem na ominięcie kłopotów ze złożeniem zamówienia jest weryfikacja rynku krajowego i upewnienie się, czy wybrany dostawca nie ma swojego przedstawicielstwa w Polsce. 

Osoby poszukujące wsparcia w zakresie szeroko rozumianej automatyki i sterowania mogą skorzystać z oferty firmy Polpack Sp. z o. o. Jej kadra, odpowiadając na zapotrzebowanie rynkowe, nawiązała współpracę z zagranicznymi realizatorami zamówień, zajmującymi się produkcją różnego rodzaju przekładni, zespołów napędowych, reduktorów oraz hamulców (bębnowych i innych) i może zaproponować ich produkty polskim przedsiębiorcom. Jako rozszerzenie świadczeń pracownicy podejmują się także serwisowania urządzeń i ich wymiany, jeśli zajdzie taka konieczność. Bazują tylko na oryginalnych, wysokojakościowych zamiennikach.

Firma działa jako przedstawicieli marki Bonfiglioli w Polsce. Wyroby tego producenta są obecnie wykorzystywane na całym świecie przez przedstawicieli branżowych reprezentujących różne sektory działalności, od spożywki, poprzez przemysł wydobywczy, aż po OZE.

Wpis okazał się przydatny? Zostaw komentarz!