Wybrana kategoria: Przemysł, Usługi, Reklama

Smar miedziowy - do czego służy

Wpis

Charakterystyczny pisk, jaki słychać podczas skrętu bądź nawet zwykłej jazdy to znak, że najwyższa pora udać się do mechanika w celu wymiany paska klinowego. Dysponując jednak przydomowym warsztatem i mając wiedzę na temat mechaniki lub wsparcie znajomego, który się dobrze orientuje w tej tematyce, można spróbować wykonać tę czynność samodzielnie.

Arkadiusz Szymański
Więcej informacji Firma

Ściany oporowe - estetyczny element przestrzenny?

Wpis

Zastosowanie konkretnych rozwiązań mających w korzystny sposób wpływać na estetykę otoczenia zależy w dużej mierze od gustu właściciela posesji i jego możliwości finansowych. Inaczej sprawa przedstawia się, jeśli chodzi o aranżację przestrzeni ogólnego użytku. Tutaj należy postawić na elementy jak najbardziej uniwersalne.

Blanka Marciniak
Więcej informacji Firma

Jaka firma jest w Polsce przedstawicielem marki Bonfiglioli?

Wpis

Coraz więcej polskich przedsiębiorców w trosce o rozwój swojej firmy decyduje się na nawiązanie współpracy z zagranicznymi dostawcami. Jest to sposób na wdrożenie często niedostępnych na krajowym rynku nowości. Skorzystanie z takiej oferty to także metoda na uprzedzenie innych i podniesienie własnej konkurencyjności. 

Aleksandra Pawlak
Więcej informacji Firma

Szambo betonowe w Rybniku - gdzie zamówić?

Wpis

Budowa przydomowego szamba to rozwiązanie mające wiele zalet. Jednak to, czy będzie można wygodnie z niego korzystać i cieszyć się opłacalnością takiej inwestycji jest ściśle uzależnione od sposobu jego wykonania. Bardzo ważne zatem jest, by wybrać dobrą ofertę. Na co warto zwrócić uwagę? Jest kilka kwestii.

Szymon Zawadzki
Więcej informacji Firma

Drukarnia etykiet - co proponuje?

Wpis

Na nośniki reklamowe, zwiększające rozpoznawalność marki na rynku, składa się szereg elementów. Tym często pomijanym są etykiety, sprawdzające się w branży spożywczej czy kosmetycznej. Przyjmują one postać naklejek o różnych kształtach, które można nanosić na powierzchnie szklane, papierowe lub z tworzyw sztucznych.

Ewelina Woźniak
Więcej informacji Firma

Gdzie można kupić kompaktowe kombajny Deutz-Fahr?

Wpis

Podstawą działalności każdego gospodarstwa rolnego są różne maszyny. Są one potrzebne rolnikom, których działalność nastawiona jest na hodowlę, jak i na produkcję zbóż czy roślin okopowych. Na rynku można znaleźć m.in. nowoczesne i wydajne kombajny zbożowe o różnych cechach, dzięki czemu ich dopasowanie do potrzeb nie sprawi problemu.

Przemysław Laskowski
Więcej informacji Firma